Akcija „Savaitė be patyčių”

Mūsų mokykla įsijungė į akciją „Savaitė be patyčių“. Prevencinio darbo grupė   skatina visus diskutuoti, kalbėtis,  pabandyti atsakyti į klausimą, „Ką mes kiekvienas galime padaryti, kad patyčios liautųsi?“.
Nebūna normalių patyčių – patyčios tai ne humoras. Juokaujama norint pralinksminti, tyčiojamasi – norint įskaudinti.

Savaitės ,, Be patyčių“  metu vyko:

Visą savaitę vyko akcija ,, Draugiškiausio mokinio rinkimai“ (1-9 kl. mok.). Nominaciją jiems suteikė visi klasės draugai. Mūsų mokyklos draugiškiausias mokiniais tapo:

Aironas Buragas – 0 klasė
Nonita Višinskaitė – 1 klasė
Augustė Gražytė – 2 klasė
Deimantė Bernotavičiūtė – 3 klasė
Gabija Teresevičiūtė – 4 klasė
Amanda Jasevičiūtė – 5 klasė
Kristina Barauskaitė – 6 klasė
Lukas Karopčikas – 7 klasė
Gytautas Bautrėnas – 8 klasė
Vaidas Karušis – 9 klasė

Tikybos mokytoja R. Sadauskienė su 6 klasės mokiniais paruošė spektaklį 0- 4 klasės mokiniams patyčių tema.

Anketinės apklausos „Patyčių paplitimas mūsų mokykloje“ pristatymas mokyklos stende.
Klasių valandėlių metu vyko apvalo stalo diskusijos „Ar mokame bendrauti nesityčiodami?“ (1-9 kl. mok., aukl.).

Per technologijų pamokas pagaminti draugystės aitvarai papuošė medį mokyklos kieme.
Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai rašė laiškus ,,Nuskriaustam draugui“ , kūrė eilėraščius. Ištraukos iš geriausių darbų papuošė mokyklos stendą.