Amatų diena 2012

Paskutinę lapkričio savaitę visiems praskaidrino tradicinė Amatų diena.

Mokykla vėl pasidalino į edukacines zonas, kur įsikūrė „Keramikos studija“, vadovaujama buvusios mūsų mokyklos mokytojos Nijolės Gylienės, „Dailės terapijos studija“ ir jos vadovas technologijų mokytojas, dailininkas Z. Morlencas, „Kalėdinių dekoracijų studija“, vadovaujama ištikimos mūsų pagalbininkės mokyklos tarybos narės ir 2 klasės mokinio Airono mamos Aivijos Buragienės.

Šiemet vėl susibūrė grupelė žvejų, kuriuos mokyti žvejybos subtilybių išlydėjo mokyklos darbininkas, prisiekęs žvejys Algis Petraitis.

Informatikos kabinete įsikūrė studija „Kompiuteris praktiškai“, kuriai vadovavo mokyklos programuotojas Donatas Žilaitis. Mokiniai mokėsi iš atskirų dalių surinkti kompiuterį, praktiškai susipažino su pagrindine kompiuterio sudėtimi. Surinktas kompiuteris kuo puikiausiai veikė. Eksperimentas pavyko! Vėliau mokiniai dar mokėsi kurti vizitines korteles, kurių pavyzdžius pateikė mokyklos administracijai.

Karpinių ir Kalėdinių atvirukų gamybos ėmėsi „Karpinių studija“, vadovaujama technologijų mokytojos Džiuljetos Pečiūnaitytės. Karpiniai papuošė šventėms mokyklos langus, o Kalėdiniai atvirukai su gražiausiais linkėjimais keliaus į Kukarskės globos namus.

1-4 klasių mokiniai savo klasėse įkūrė „Netradicinių Kalėdų eglučių gamybos studijas“. Savo išmone ir kruopštumu nustebino pradinių klasių mokytojos ir mažieji kūrėjai. Jų kalėdinės eglutės ir šventiniai palinkėjimai bus įamžinti filmuke, kurį kuria mokyklos programuotojas Donatas Žilaitis.

Keramikos studijos sukurti molio dirbiniai, iš natūralių gamtinių medžiagų pagamintos Kalėdų eglutės, kurios gimė „Kalėdinių dekoracijų studijoje“, karpiniai, Kalėdiniai atvirukai, netradicinės mažųjų eglutės ir dailės terapijos seminaro metu nutapyti mokinių tapybos darbai bus eksponuojami mokyklos Kalėdinėje parodoje, kuri vyks nuo gruodžio 17 d. iki sausio 2 d. mokyklos aktų salėje. Visus maloniai kviečiame apsilankyti.