Šaulių sąskrydyje „Naktis pilyje – sugrįžimas“

Spalio 28 d. mūsų mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo jau tradicija tapusiame LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjų šaulių sąskrydyje „Naktis pilyje – sugrįžimas“. Jis organizuotas Raudonės pilyje.

Sąskrydis prasidėjo iškilminga rikiuote vidiniame pilies kieme. Po rikiuotės šaulių laukė ansamblis „Vėjūkas“, kuris atliko keletą patriotinių tarpukario dainų (ansamblyje dainuoja bei groja ir mūsų mokyklos šeštokas Mantas Česnakas).

Vėliau jaunųjų šaulių laukė mišrių kovos menų klubo „Pantera“ pasirodymas ir paskaita apie Lietuvos aviaciją. Pasibaigus paskaitai, „Juodo vilko“ šauliai pristatė savo ginkluotę, ekipuotę. Demonstravo, kaip sulaikomi automobiliu važiavę asmenys.

Naktį, apie 02:00 val., organizavo įvairias rungtis. Po jų vyko ilgai laukta diskoteka.

Sąskrydyje buvo įdomu ir naudinga išbandyti savo jėgas.

Aretas Vėgertas, jaunųjų šaulių būrelio narys