Beždžioniukų diskoteka 2007

Spalio 19 d. į mokyklą sugūžėjo visas pulkas garsenybių. Ko čia tik nebuvo galima sutikti. Ir grupę Yva, Tatu, 69 Danguje, pusę realybės šou „Kelias į žvaigždes” dalyvių ir daugelį kitų.
Visi jie koncertavo ir varžėsi dėl žiūrovų ir komisijos, kurią sudarė mokyklos administracijos, tėvų ir mokinių atstovai, simpatijų. Tai buvo atrankinis turas į spalio 26 d. Slavikuose įvyksiantį konkursą „Papūgėlių diskoteka 2007”. Kiekvienas dalyvis stebino savo artistiškumu, originalumu ir sceniniais kostiumais. Komisijai sunku buvo išrinkti geriausius, bet vis dėlto į Slavikus važiuos:

1-4 klasių grupėje:
4 kl. Radži su Skaiste – „Daktare, padėk”
4 kl. (Voverių skyrius) Evelina – „Barbė”

5-7 klasių grupėje:
7 kl. Č.Gabalis ir I.Jankauskaitė – „Ką daryt?”

8-10 klasių grupėje:
8 kl. Minedas – „Su gimtadieniu”
8 kl. (Voverių skyrius) Mokinukės – „Užrakinta”

Už artistiškumą ir originalumą prizus gavo 7 kl. Tikri vyrai – „Juoda naktis”, V.Riaubiškytė ir Vilija – „Visi vyrai kiaulės”, 9 kl. Gintarė – „Jei gali meilės duok”, 10 kl. Eminem. Už sceninį kostiumą – 8 kl. TATU – „Malciki”, 2 kl. (Voverių skyrius) Do Re Mi – „Boružėlė”.

Foto iš renginio rasite fotogalerijoje