covid-19

Dėl ugdymo organizavimo sausio 4 – 29 d.

KIDULIŲ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

• ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas organizuojamas kontaktiniu būdu tik tiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ar prižiūrėti vaikų.
  • pradinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus tuos vaikus, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ar prižiūrėti vaikų.
  • pagrindinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į Vyriausybės sprendimus, ugdymo proceso būdai ir datos gali keistis.

Maisto daviniai bus dalinami 2021 m. sausio 14 d. nuo 9 val. iki 13 val.

SUDARGO MARTYNO SEDEREVIČIAUS PRADINIO UGDYMO SKYRIUJE

• ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus tuos vaikus, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ar prižiūrėti vaikų.

Maisto daviniai bus dalinami 2021 m. sausio 14 d. nuo 9 val. iki 13 val.

3 komentarai

1. Liudnas vaikas 2020-12-04