Dovana bibliotekai

Džiaugiamės, kad po rudens atostogų sugrįžusius mokinius galėsime pradžiuginti naujomis knygomis. Jas padovanojo Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ steigėjas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis, spalio 26 dieną svečiavesis Šakių rajono viešojoje bibliotekoje.

Tai 2015 metais išleistos geriausios vaikiškos knygos, kurių nėra knygynuose, jos yra tik dovanojamos fondo įkūrėjų. Muzikanto A. Mamontovo ir verslininko bei politiko R. Karbauskio tikslas – aprūpinti vaikų įstaigas geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams. Bibliotekos lentynos praturtėjo 22 vaikiškomis knygelėmis. Tiek pat knygelių gavo ir Kidulių pagr. m-klos Sudargo skyriaus mokyklos biblioteka.

Tai – R. Baltrušairytės knyga „Kalvėnų miesto paslaptis“, R. Savickytės „Adelės dienoraštis. , B. Mar „Gėlininkė“, R. Makauskienės ir I. Dagilės „Svajonių kalnas“, “, S. Pečiulytės „Noriu šuniuko“, V. Kavaliauskaitės „Naisių sodo gyventojų rūpestėliai ir džiaugsmeliai“ir visa serija P. Mašioto knygelių „Paliegusi obelis“, „Kiškis drąsuolis“, „Juozukas pieštukas ir trintukas“, „Vištelė“, „Varnėnas“.

Esame nuoširdžiai dėkingi už prasmingą dovaną ir tikime, kad šios knygos netrukus iškeliaus į mažųjų skaitytojų namus ir praskaidrins šaltus rudens bei žiemos vakarus.

Bibliotekininkė Violeta Murauskienė