Dovana mokyklai

Skaičiuojant paskutines dienas iki Valstybės atkūrimo šimtmečio, LRT inicijavo visuomeninę socialinę akciją „Keliu vėliavą“, kuria siekiama paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes.

Pritardamas šiai iniciatyvai, dvidešimt penkerių metų kidulietis Juozapas Dimaitis gyvenamąjį namą papuošė netradicine vėliava – šimtu pagamintų  paukščių, nudažytų geltonai, žaliai ir raudonai. Be to, prie įspūdingai papuoštų namų jis Kidulių pagrindinės mokyklos bendruomenei padovanojo šimtą Lietuvos trispalvių vėliavėlių, norėdamas atkreipti mokinių dėmesį į tai, kad reikia mylėti savo šalį, ją gerbti. Savo darbu prisidėti kuriant ir stiprinant laisvą, demokratinę Lietuvą.

Juozapas Dimaitis mokėsi Kidulių pagrindinėje mokykloje. Baigė Kauno technikos kolegiją. Truputį dirbo Danijoje, tačiau, svetur nepatikus, grįžo į gimtinę ir kartu su tėvu ūkininkauja.