Europos kalbų diena

Jau tapo tradicija, kad Kidulių pagrindinėje mokykloje, rugsėjo paskutinę savaitę kalbininkų metodinis ratelis, kuriam vadovauja mokytoja metodininkė D. Dimaitienė organizuoja renginį Europos kalbų dienai paminėti.

Šiemet organizuota integruota lietuvių, vokiečių, anglų kalbos pamoka, skirta Žalgirio mūšio Jubiliejui.

Buvo demostruojamos skaidrės apie Žalgirio mūšį. Mokiniai jas komentavo vokiškai ir angliškai.

Mokiniai skaitė lietuvių klasikų kūrinių ištraukas apie Žalgirio mūšį. Vyko viktorina ,kurios metu

mokiniai pagilino savo žinias apie Lietuvai aktualius istorinius įvykius, aktyviausi buvo apdovanoti suvenyrais.

Dėkojame mokytojoms D. Dimaitienei, O. Ambrutienei ir J. Valavičienei už įdomų ir turiningą renginį. Mokiniams tai buvo dar viena netradicinė pamoka. Mokykloje vis daugiau dėmesio skiriama ugdymo proceso modernizavimui. Tokių renginių mokyklos ugdymo plane numatyta ir daugiau.