Išvykos

Jaunųjų šaulių sąskrydis Veliuonoje

Lapkričio 15-16 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko Jurbarko krašto jaunųjų šaulių sąskrydis, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Jį organizavo mokyklos jaunieji šauliai, būrelio vadovas, mokytojas Raimondas Andrikis, NVŠ laisvasis mokytojas Zigmas Dangėlas bei instruktorius Gintautas Dulaitis. Į šį sąskrydį atvyko jaunieji šauliai iš Seredžiaus, Eržvilko, Jurbarko, Skirsnemunės, Kidulių, Sudargo, Pagėgių ir Skaudvilės mokyklų bei jų vadovai.

Iš viso sąskrydyje dalyvavo 104 jaunieji šauliai.Sąskrydžio metu vyko viktorina „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“, diskoteka, įvairūs teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, žygis Veliuonos istoriniais takais.

Renginyje labai gerai pasirodė Kidulių pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai. Šaudymo varžybose laimėjo visas tris prizines vietas. Vienodai taškų surinko broliai Rokas ir Matas Burnelaičiai. Visgi peršaudant taiklesnis buvo Rokas, kuris ir tapo čempionu, antra vieta atiteko Matui. Trečiąją vietą užėmė Kamilė Česnakaitė. Šaunuoliai.

Jaunųjų šaulių būrelio informacija.