Judumo savaitės renginiai mokykloje

Rugsėjo 21 dieną mokykloje vyko Judumo savaitės baigiamasis renginys mokykloje. Visi mokyklos mokinukai nuo pačių mažiausių iki didžiausių tą dieną išsirengė į žygius. Mažieji  žygiavo per Kidulių miestelį ir aplankė žymiausius pastatus ir paminklus. Žygyje mokinukų  laukė daug  įvairių staigmenų, nes juos lydėjo ištikimasis Kaukutis, kuris negailėjo siurprizų.

Vyresnieji kartu su mokytoja Danute Dimaitiene ir istorijos mokytoju Gediminu Ruočkumi keliavo žydų istorijos pėdsakais Kidulių miestelyje ir aplankė Žydų kapines . Jie ne tik keliavo , bet ir prasmingai paminėjo Holokausto  dieną.

Patys vyriausieji prisijungė prie Slavikų pagrindinės mokyklos ir Šakių visuomenės sveikatos biuro  organizuojamo žygio „Knygnešių takais“ ir taip pat sveikai ir prasmingai praleido laiką judėdami.