Integruota pamoka „Kalbų mozaika”

Rugsėjo 21 dieną Kidulių pagrindinėje mokykloje vyko integruota kalbų pamoka, skirta Europos kalbų dienai. Pamokos tema „Kalbų mozaika“ atspindi ES skatinamą daugiakalbystę ir tai, kad žmonių bendravimas susideda iš įvairių kalbų, o joms jungiantis gimsta susikalbėjimas.

Pamokos metu mokiniai sužinojo įdomių faktų ne tik apie Europos, bet ir apie pasaulio kalbas, pristatė savo namų darbus, atliko įvairias praktines užduotis.Užsienio ir lietuvių kalbų mokytojos pristatė klausimų-atsakymų žaidimą, kurio metu mokinų komandos kalbų žnias galėjo pritaikyti praktiškai. Moksleiviai taip pat deklamavo eiles bei dainavo dainas įvairiomis kalbomis.