Kalėdų karnavalas 2008

Pralėkė Kalėdų šurmulys. Tačiau linksmybės dar nesibaigė, laukiame Naujųjų 2009 metų. Kidulių pagrindinėje mokykloje vykęs karnavalas „Dainų ir šokių Eurovizija” pranašauja tikrai linksmus Naujuosius metus.

Linksmąją šventę pradėjo muzikos mokytoja Aušra Mičulė ir mokyklos pavaduotoja Sayda, kurios uždainavo dainą „Kalėdų naktį tylią”. Po jų pasirodymo į sceną įžengė dvi dešimtosios klasės auklėtinės, kurios vedė visą renginį, tai – Klaudija Šiferaitė a la Šakaitytė (Viktorija Šakaitytė) ir Julia Robertsonaitė a la Milašiūtė (Žaneta Milašiūtė).

Kokių tik pasirodymų ten nebuvo!!! Į sceną atskubėjo „Ožkytė su septyniais ožiukais” (6-sios klasės mokiniai), po jų šliaužė kirmėlių, išdygo grybų (8-osios klasės mokinių dainos „Kaip gražu miške” imitacija), pamatėme ir įžymių dizainerių sukurtus šedevrus (5-sios klasės mokiniai), mūsų šventę aplankė ir 3-sios vaikų Eurovizijos 3 vietos nugalėtoja Eglė Jurgaitytė su draugais (7-sios klasės mokiniai). Mūsų neaplenkė ir romantiškieji Vilija ir Mino (9 kl. mokiniai), taip pat egzotikos įnešė ir gražioji Milana (9 kl. mokinė). Su trenksmu ir griausmu į sceną įsiveržė Jūrų piratai iš Latvijos (10-sios klasės mokiniai).

Šių pasirodymų pertraukėlių metu buvo įteiktos įvairios nominacijos:
metų moksliukė R.Bendoraitytė;
metų moksliukas M.Uždravis;
mokyklos džentelmenas M.Šakaitis;
mokyklos šypsenėlė V.Šakaitytė;
metų sportininkai L.Šakaitis ir Ž.Milašiūtė.

Prieš paskutinįjį žodį tarė direktorė, kuri tą vakarą buvo tarsi snieguolė, turėjusi išdalinti dovanas klasėms, nes Kalėdų Senelis, kad ir kaip šaukiamas – nepasirodė. Taip pat anglų kalbos mokytoja O.Ambrutienė paskelbė gražiausiai pasipuošusią klasę, gražiausiai netradicinę eglutę pagaminusią klasę ir išdalino šventinį paštą.
Po pasirodymų, mokykloje vyko šokiai iki 24 val.

Linksmų Naujųjų Metų!