Kiduliečiai – projekto „Be tabako”, III etapo nugalėtojai

Gruodžio 11 dieną Šakiuose vyko projekto „Be tabako“ III etapo baigiamasis turas, kuriame dalyvavo penki 7 klasės mokiniai. Jiems reikėjo prisistatyti, supažindinti komisiją su anketos apie rūkymą gautais rezultatais. Reikėjo įveikti ne vieną sportinę rungtį, reikalaujančią vikrumo, tikslumo ir sumanumo. Teko pritaikyti biologijos žinias atpažįstant žmogaus organus, kuriems kenkia rūkymas, o dėliojant dėlionę reikėjo nemažai kantrybės ir pastabumo. Savo žinias apie rūkymo žalą pasitikrino žinių konkurso – testo metu.

Mokiniai dalyvaudami šiame projekte užėmė 1 – ąją vietą!!!! O kas svarbiausia jie ne tik įgijo naujos patirties, pasisėmė žinių ir išbandė savo jėgas sportinėse rungtyse, bet geriau pažino vienas kitą, daugiau sužinojo apie tabako daromą žalą ir smagiai praleido laiką

Posted by Kidulių pagrindinė mokykla on Monday, December 15, 2014