„Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką“

Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija  palaiko Tarptautinės mokyklų bibliotekų asociacijos  iniciatyvą ir 2018 m. spalio mėnesį skelbia  Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnesiu, kurio tema „Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką” ir kviečiame įsijungti į šią akciją. Organizuoti projektus, įvairias veiklas, švęsti ir sužinoti:  ar mes mylime savo mokyklos biblioteką?

Spalio antrą savaitę, minint mokyklų bibliotekų mėnesį, Kidulių mokyklos  bibliotekoje šurmuliavo smalsių pirmokų balsai.  Pirmos klasės  mokiniai bibliotekoje mokėsi kaip išsirinkti knygą. Pirmokai susipažino su knygos vieta lentynoje, bandė savarankiškai, pagal autorių, susirasti reikiamą knygą lentynoje. Bibliotekininkė pradinukams pristatė naujas knygas ir priminė elgesio taisykles bibliotekoje, taip pat ką dar galima veikti bibliotekoje. Mokiniai linksmai ir triukšmingai praleido laiką bibliotekoje.