Išvykos

Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Kidulių dvare

Sausio 13-ąją grupė Kidulių pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų dalyvavo Laisvės Gynėjų dienos minėjime Kidulių dvare.

Ant dvaro laiptų mokinius pasitiko jaunieji Šauliai ir jų vadai. Dvaro meno vadovė Irma Svetlauskienė prisiminė Sausio 13-osios įvykius ir Laisvės gynėjus. Jaunieji šauliai jų portretus sudėjo ant dvaro laiptų. Kiekvienam uždegta žvakelė ir skirtas padėkos žiedelis.

Vėliau visi buvo pakviesti į Dvaro salę apžiūrėti parodos „Šaulio kodas“ , skirtos Šaulių sąjungos 100-mečio paminėjimui. Kidulių krašto jaunieji šauliai ir jų vadai pasakojo apie savo veiklą. Jie dalinosi įspūdžiais iš sąskrydžių , švenčių .

Nemaža dalis mūsų mokyklos mokinių dalyvauja Kidulių krašto  Jaunojo kario rengimo programoje. Mokiniai noriai pasakojo , ką jiems reiškia būti šauliu, kalbėjo apie garbę ir atsakomybę, drąsos , ištvermės ir valios ugdymą.

Kidulių dvaro renginių organizatorė Milda Prūsaitytė pakvietė mokinius savanoriauti įvairiose organizuojamose veiklose, aktyviai dalyvauti renginiuose.