Be kategorijos

Mantas Širkevičius – geriausias mokinys 2016/2017 m. m.

Atsižvelgdama į geriausio mokinio mokykloje rinkimų nuostatus, mokytojų taryba kasmet, baigiantis mokslo metams, renka geriausią mokinį. Ypač sunku buvo šiais mokslo metais, nes pretendentai buvo keturi: septintokas Nojus Mikelionis, aštuntokas Nedas Rimavičius, dešimtokai Normantas Bataitis ir Mantas Širkevičius. Tai aktyvūs, darbštūs, pareigingi rajoninių olimpiadų ir konkursų dalyviai ir nugalėtojai.
Mokytojų tarybos posėdyje vyko balsavimas. Daugiausiai balsų surinko Mantas Širkevičius. Balsavusieji už jį sakė, kad tai šaunus vaikinas –pareigingas, tolerantiškas, darbštus, aktyvus. Jis 2016/2017 m. m. vadovavo mokyklos moksleivių savivaldai. Dainavo mokinių vokaliniame ansamblyje. O kur dar repeticijos Kidulių dvaro gyvo garso ansamblyje. Leido mokyklos moksleivių laikraštį „Tėkmė“. Lankė kraštotyros būrelį. Ne vienos rajoninės 9-10 klasių mokinių olimpiados ir respublikinių konkursų prizininkas. Apskritai gerbiamas visos mokyklos bendruomenės mokinys.

Žinoma, tai pasiekta kasdieniu darbu, norint įgyti daugiau žinių, ugdyti įvairias kompetencijas. Svajojant apie savo ateitį. Svajonė dabar – sėkmingai pabaigti Jurbarko Giedriaus Giedraičio gimnaziją. o vėliau ir studijuoti ten, kur širdis trauks…
L. e. direktoriaus pareigas Robertas Sakas Mantui padėkojo už veiklą mokykloje ir padovanojo dviratį (labdara mokyklai iš Vokietijos).
Baigėsi 2016/2017 m. m. Išrinktas geriausias mokyklos mokinys, o būrys pradinukų ir 5-9 klasių mokinių apdovanoti Padėkos raštais, kuriuose įteikė l. e. direktoriaus pareigas Robertas Sakas, už aktyvią veiklą mokykloje, dalyvavimą rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose ir konkursuose: „Olympis“, „Kengūros 2017“, „Šviesoforas“, meninio skaitymo… Įteikti pradinio ugdymo pažymėjimai ketvirtokams. Pažymėjimai įteikti ir 8 klasės mokiniams.