Mokiniai apie mokytojus (2005)

Mokyklos archyvuose radau mokinių minčių apie mokytojus, kurie atrodo buvo skirti Mokytojo dienos proga. 🙂 Manau sie aprašymai tinka ir dabar 🙂

Alina B. Emocinga ir šiuolaikiška … su ja įdomu važiuoti į keliones… visada pašmaikštauja, ji draugiška.

Diana S. Be reikalo nešaukia ant vaikų… gerai išaiškina pamoką… yra svajinga, graži… pati nuoširdžiausia… visada linksma”.

Danutė D. Organizuoja linksmus renginius… ji visada padės, kai atsitiks bėda, užjaus… labai aktyvi mokytoja”.

Zita J. Reikli, bet labai paprasta… ji draugiška ir miela… visais vaikais vienodai rūpinasi… išmokė mus skaityti ir rašyti”.

Kunigas yra įdomus ir protingas pašnekovas… jis labai malonus ir pakantus kitaip galvojantiems”.

Aldona Š. Labai kruopšti ir daug dirba… ji išmoko visus darbus pabaigti iki galo… ji aiškina tol, kol suprantam”.

Janina J. Moka užsiimti su vaikais… gaila, kad serga… galėtų greičiau grįžti”.

Jolita V. Visada laikosi kontrolinių darbų tvarkaraščio… greita mokytoja… labai gražiai šukuojasi”.

Aurelija M. Švelni ir miela… ji man pati gražiausia… ji labai gera artistė ir gražiai dainuoja”.

Albina V. Labai rūpinasi savais vaikais… myli gėles, todėl jos gražiai žydi ir puošia mūsų mokyklą… mokinukams ji, kaip mama”.

Tadas R. Sportiškas, tvirtas, linksmas ir fainas mokytojas”.

Mokytojas Gediminas šmaikštus, stiprus, drausmingas… nuoširdus… žaidimas su akmenukais buvo labai linksmas. Jūsų akmenukas tikrai turi gerą draugą”.

Violeta M. Mūsų visų mylima… ji labai apsiskaičiusi… mikli, šilta… ji labai rimtai žiūri į savo darbą”.

Skirma M. Labai gerai skaičiuoja… ji darbšti kaip bitutė… ji kalba taip, kaip mes”.

Regina S. Labai greita ir vikri… ji griežta ir labai rūpestinga… su ja įdomu keliauti, ji išmokė daug įvairių dalykų”.

Birutė B. Drąsi, linksma ir kūrybinga… ji labai madinga ir stilinga”.

Zigmas M. Myli medį ir vaikus… jis nesako pamokslų… labai rimtai žiūri į darbą”.

Kęstutis V. Yra menininkas ir jis į gyvenimą žiūri kitaip nei mes… jis įdomus, gražiai skambina ir dainuoja”.

Nijolė Ū. Tai labai tvirta mokytoja, sugebanti sutvarkyti visus mokyklos reikalus… ji gerai sugalvoja bausmes… gerai išmoko… mumis rūpinasi”.

Rasa Ž. Labai šmaikšti, linksma… ji griežta, bet geros širdies, mėgsta humorą”.

Renata V. Yra labai švelni, suprantanti vaikus… labai atlaidi”.