Renginiai

Mokykloje lankėsi kariai

Lietuvos kariuomenės diena mūsų mokykloje jau minima kelerius metus . Istorijos mokytojas G.Ruočkus turi sukaupęs daug medžiagos apie Lietuvos kariuomenę. Šiai progai paminėti visuomet išleidžiami informatyvūs stendai, mokytojo iniciatyva rengiami susitikimai su Lietuvos kariuomenės kariais, o pavasarį vyksta Saugos diena, kurioje be ugniagesių, medicinos darbuotojų, pasienio tarnybos pareigūnų, visuomet lankosi ir kariai.

Lapkričio 24 d. mokykloje lankėsi Karo prievolės administravimo tarnybos  prie Krašto apsaugos ministerijos Kauno prievolės centro teritorinio Marijampolės skyriaus Vyresnysis specialistas viršila Genius Ališauskas ir Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono  karinių pervežimų kuopos III būrio vado pavaduotojas viršila Rimas Svitojus.

Svečiai mokiniams papasakojo apie karių gyvenimą, jų kasdienybę, pratybas , misijas.

Ypač mokinius sudomino karinių ženklelių kolekcija. Mokiniams buvo įdomu, už kokius nuopelnus šie ženkleliai yra duodami, per kiek laiko pavyko surinkti tokią įspūdingą kolekciją.

Kariai mokiniams pademonstravo kino filmą, papasakojo Lietuvos kariuomenės istoriją.

Mokiniai taip pat parodė savo žinias, įgytas per istorijos pamokas. Jie šauniai atsakinėjo į svečių pateiktus klausimus ir džiaugėsi gautais prizais .

Renginio pabaigoje mokyklos direktorė N.Ūsienė įteikė svečiams padėkas už bendradarbiavimą ugdant pilietiškumą ir visuomeniškumo pagrindus bei suvenyrinius kalendorius su mokyklos atributika.