Mokytojo diena

Spalio penktąją Kidulių pagrindinėje mokykloje vyko nepamokinės veiklos diena , skirta Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti.

Mokiniai ir mokytojai rinkosi mokyklos sporto salėje.

Renginio pradžioje mokyklos direktorė pasveikino kolektyvą su profesine švente. Mokytojams buvo įteikti Padėkos raštai už gerus ugdymo rezultatus profesinės šventės proga. Kolektyvo nariai pasveikino bendradarbius su gražiomis Pedagoginio darbo sukaktimis.

Paskui mokyklos mokiniai pakvietė mokytojus į  Padėkos pamoką. Kiekviena klasė parengė mokytojams originalią dovaną. Mažieji pradinukai padovanojo gražią meninę kompoziciją, 5 klasės mokiniai nupiešė mokytojų portretus, šeštokai padainavo nuotaikingą dainą, septintokai padovanojo šiuolaikinį šokį, 8 klasės mokiniai padovanojo savo rankomis pagamintas rudenines rožes, devintokai parodė parodiją pagal Butkutės dainą  „Aš tave myliu galbūt labiau…“

Renginio pabaigoje direktorės pavaduotoja ugdymui G. Bartkuvienė padėkojo mokiniams ir renginį baigė pedagogo ir mokslininko Šalva Amonašvilio mintimis apie ypatingą pedagogo misiją, kurioje akcentuojama, kad „ jei lemiamu metu neateis dvasingi mokytojai, kažin kuo taps mūsų vaikai ir kuo jie pavers žemę ?“