Mokytojų diena – atgaiva mokytojo širdžiai

Kai daugelis mokyklų Mokytojų dienos proga užvėrė duris mokiniams ir padovanojo šventę  mokytojams rudenėjančios Lietuvos keliais pakeliauti ar apsilankyti koncertuose, renginiuose ar kitaip atgaivos nuo kasdienybės pasisemti, mūsų mokyklos mokytojai pasirinko šventę kartu su savo mokiniais ir buvusiais mokyklos . Visi rinkosi į pamokas pasitempę, pasipuošę, žinodami, kad ši diena pažers staigmenų visiems, o ir įprasta darbo diena nenukentės.

Po pamokų visi kartu rinkomės mokyklos aktų salėje. Renginio vedėja direktorės pavaduotoja ugdymui G. Bartkuvienė prasidėjus renginiui pasiūlė keletą akimirkų tylos, kurią įprasmino informacinių technologijų pagalba ekrane sukurti vaizdai, prasmingi žodžiai ir meditacinė muzika. Po tylos mokytojai išgirdo mokinių ir renginio vedėjos paruoštą meninę kompoziciją „Dekalogas Mokytojui“. Muzikos mokytoja kartu su mokinių vokaliniu ansambliu mokinių žodžius  įprasmino gražiu akcentu -daina „Būkime draugai“.

Mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė pasveikino kolektyvą su profesine švente. Kartu pasidžiaugėme gražiomis kolegų profesinėmis sukaktimis. Mokyklos mokytojai buvo apdovanoti Padėkos raštais. Direktorei Nijolei Ūsienei, direktorės pavaduotojai Gražinai Bartkuvienei ir pradinių klasių mokytojai Aurelijai Mazurienei buvo įteikti Šakių rajono savivaldybės mero padėkos raštai  profesinės šventės ir pedagoginio darbo sukakčių proga už ugdymo rezultatus.

Mokytojus pasveikino šventės svečiai Kidulių seniūnijos seniūnas Algirdas Stankevičius , Kidulių bendruomenės centro „Vinkšnupis“ pirmininkas Leonidas  Mazuras, mokyklos tarybos pirmininkė Aušra Bružaitienė.

Mokytojo dienos šventėje dalyvavo ir būrelis buvusių mokyklos pedagogų, kuriems mokiniai įteikė sveikinimo atvirukus ir gėles . Visiems mokyklos rėmėjai padovanojo Šakių rajono laisvalaikio centro kapelijos „Ūzarėlis“ koncertą. Svajingus romansus kartu su atlikėjais  dainavo ir mokiniai, ir mokytojai.

Manome, kad šventė pavyko, nes mokykla yra maža bendruomenė, kur gera turi būti visiems kartu ir dirbti, ir švęsti , ir kurti.