Mūsų mokyklos pradinukai – aktyviausi respublikinės akcijos ” Saugus kelias į mokyklą” dalyviai.

Visą rugsėjo mėnesį Lietuvoje vyko akcija „Saugus kelias į mokyklą”. Jos tikslas – sutelkti visuomenės pastangas spręsti mokinių, einančių į mokyklą ir į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumą.

Pradinių klasių mokytojos V. Antanaitienė, Z. Janulaitienė ir A. Mazurienė paskatino visus mokyklos pradinių bei vyresnių klasių aktyvesnius mokinius dalyvauti šioje akcijoje. Joje dalyvavo 35 1-7 klasių mokiniai.

Buvo organizuotas mokinių budėjimas prie mokyklos vartų ir pėsčiųjų perėjos. Budintieji vilkėjo ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais. Klasės valandėlių metu pradinukai pakartojo saugaus elgesio kelyje taisykles, prisiminė pagrindinius kelio ženklus, aptarė saugų elgesį važiuojant autobusu ar automobiliu. Ketvirtos ir antros klasės mokiniai paruošė piešinių parodėlę „Mano kelias į mokyklą”, o mokyklos koridorius pasipuošė visų pradinukų sukurtu dideliu šviesoforu. Jis kiekvieną tarsi įspėja:

„NE TIK ŽIŪRĖK, BET IR MATYK,
NE TIK KLAUSYK, BET IR GIRDĖK”.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Aurelija Mazurienė