Nacionalinė bibliotekų savaitė

Balandžio 24 d. mokyklos bibliotekoje pradinukai,  gamindami knygoms spalvingus skirtukus, pradėjo 17 ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę. Jų darbelių parodą gali apžiūrėti  bibliotekos lankytojai.

Visą savaitę bibliotekoje vyko įvairios akcijos ir renginiai. Pirmą kartą knygų karalystėje lankėsi priešmokyklinės grupės vaikučiai, kuriems labai patiko klausyti skaitomų eilėraštukų, pasakėlių, palakstyti knygų lentynų labirintais.

Vytautas Račickas  šiais metais minėjo savo 65 –erių metų jubiliejų.  Šio mėgstamo vaikų rašytojo kūrybą skaitė ketvirtokai.

Nacionalinę bibliotekų savaitę baigėme literatūriniu protmūšiu. Čia savo žinias turėjo progos pasitikrinti 4-8 klasių mokiniai.

Rusų rašytojas, Sergėjus Michotinas sako: „O juk skaityti yra ne vien darbas, jausmų ugdymas, vaizduotės ir asmenybės turtinimas, bet pirmiausia- didžiulis malonumas. Kaip tik dėl to vaikų rašytojai ir rašo knygas!”

Na, o kiekvienas vaikas turi didžiules galimybes išsirinkti sau įdomias knygas ir jausti malonumą, pasitenkinimą jas skaitydami. Svarbiausia vaikams leisti skaityti tai, ką jie mėgsta, kuo labiausiai domisi!

Bibliotekininkė Violeta Murauskienė