Remiantis Lietuvos Respublikos Labdaros ir Paramos įstatymu, kiekvienas dirbantis asmuo gali skirti 1,2% nuo praėjusiais metais sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) organizacijai, turinčiai teisę gauti tokią paramą. Kidulių pagrindinė mokykla patenka tarp organizacijų, galinčių gauti paramą šiuo būdu.

Tai finansinės pagalbos būdas, kuris yra itin paprastai įgyvendinamas ir visiškai nieko nekainuojantis paramą skiriančiam asmeniui. Todėl kviečiame prisidėti prie Kidulių pagrindinės mokyklos mokymo sąlygų gerinimo.

Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint paskirti 1,2% GPM, tai užpildyti FR0512 formą ir ją iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Jūs galite mums padėti, skirdami iki 1,2% nuo savo sumokėto pajamų mokesčio.

Tai parama, kuri jums nieko nekainuoja (nebent šiek tiek sugaišto laiko), tačiau mums reiškia labai daug.

Dėkojame visiems, parėmusiems mūsų mokyklą ankstesniais metais.

FORMĄ UŽPILDYTI IR PATEIKTI GALITE ŠIUO BŪDU:

Elektroniniu būdu: Jums reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildyti FR0512v.3 formą. Prisijungimo duomenis rasite čia, prisijungus pasirinkti „Paramos skyrimas“.

Būtinai pažymėkite varnelę 6S punkte;

E1 langelyje pasirinkite 2;

E2 langelyje įrašykite gavėjo identifikacinį numerį (kodą) – 190820942;

E3 langelyje įrašykite sutrumpintą pavadinimą – KIDULIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

E4 langelyje įrašykite kiek procentų skiriate – 1,2;

E5 langelyje pasirinkite datas iki kurių metų skirsite paramą, galima pasirinkti iki 2025 m. t.y. pasirinkus 2025 m. Jums nebereikės kiekvienais metais pildyti prašymo, parama bus automatiškai skirta visais metais, kuriuos pasirinksite.

Paremkite Kidulių pagrindinę mokyklą! Kiekvieno Jūsų indėlis yra labai svarbus!