Pasivaikščiokime „Rudenio taku”

Dar taip neseniai auksinis ruduo džiugino visus savo spalvomis, išskrendančių paukščių virtinėmis, rudens gėrybių gausa. O dabar šalnos, dargana ir vėjai baigia sunaikinti paskutinę rudenišką spalvų gamą …

Tačiau mūsų mokykloje nuostabi rudens nuotaika džiugina net ir šaltą dieną.
Spalio 13-17 dienomis priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai surengė piešinių ir puokščių bei darbelių iš vaisių ir daržovių parodą „Rudenėlio taku”.

Pasivaikščiokime juo ir pasidžiaukime ketvirtokų sukurtais grupiniais darbais, trečiokų bei antrokų piešiniais, pirmokėlių aplikacijomis iš džiovintų lapų. O kokios nuostabios rudeniškos puokštės! Kokie nepakartojami darbeliai iš vaisių ir daržovių! Šiuos gražius darbelius mokiniai kūrė kartu su savo tėveliais, todėl jie tokie gražūs ir įdomūs.

Gražiausių darbelių autoriai buvo apdovanoti prisiminimų dovanėlėmis, o visiems parodos dalyviams išreikšta žodinė padėka.

A.Ambrazaitienė

Geriausi darbai: