„Vasario tyre žiede …”

Vasario 13 dieną Kidulių pagrindinėje mokykloje vyko šventinis minėjimas-koncertas „Vasario tyras žiede…”. Šis renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo metinių ir Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Skambant kanklių melodijai šventę pradėjo skaitovai Vidmantas ir Deimantė.

Pranešimą „Kuo reikšminga Vasario 16-oji” skaitė istorijos mokytojas Gediminas Ruočkus.

Visus į šventę susirinkusius žiūrovus, svečius šiltai pasveikino mokyklos direktorė N.Ūsienė. Kalbėjo ir į renginį pakviesti svečiai – tai Šakių rajono savivaldybės tarybos narys R.Karopčikas ir Kidulių seniūnas J.Valaitis.

Visą puokštę skambių dainų parengė muzikos mokytoja A.Mičulė.
Puikiai nuskambėjo daina „Giedu dainelę”, kurią atliko naujai susikūręs mokytojų ansamblis.

Trankiais šokiais žavėjo mokytojos R.Sinkuvienės vadovaujami šokių kolektyvai.
Direktorės pavaduotoja ugdymui G.Bartkuvienė paskelbė Akcijos „Geriausias mokyklos mokinys 2008/2009 m.m.” nominantus. Jie buvo apdovanoti diplomais.

Po šventinio minėjimo-koncerto vyko vakaronė, kurią organizavo Kidulių bendruomenė „Vinkšnupis”.