Rudenėlio šventė

Mūsų mokyklos mažieji 0-4 klasių mokinukai ir jų mokytojos kasmet vis stebina savo originalumu kūrybiškumu. Šiemet jie pakvietė į teatralizuotą Rudenėlio šventę. Mokykla pasipuošė įspūdingais skėčiais su rudeniniais atributais. Vėliau svečius aktų salėje pasitiko šauni ir šmaikšti Rudens ponia (mokytoja Violeta Antanaitienė). Ji svečius pasveikino savo kūrybos skambiomis ir šmaikščiomis eilėmis.

Visų klasių mokinukai parengė teatralizuotus pasirodymus. Nuliukai ginčijosi, kuri daržovė geriausia, pirmokai labai kūrybiškai pristatė vitaminų princesę – morką, o ketvirtokai parengė skaidres ir papasakojo viską apie daržo karalių moliūgą.

Trečiokai šlovino daržo karalienę bulvę ir vardijo, kiek daug ir kokių puikių patiekalų galima iš jos pagaminti. Vėliau visi buvo pakviesti prie turtingų vaišių stalų. Nuliukai vaišino patiekalais, kurie buvo pagaminti iš obuolių, antrokai ir kevirtokai pakvietė prie vaišių stalo, kur puikavosi patiekalai iš moliūgų, pirmokai vaišino patiekalais iš morkų.

Mokiniams ir jų mokytojoms dėkojo mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė. Ji mokinius apdovanojo dovanėlėmis. Visi kartu pasidžiaugėme rudenėlio turtais ir mokytojų ir mokinių kūrybiškumu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Bartkuvienė