Mokslo metų pradžią mokykla pasitiko rugsėjo 3-ąją

Šiemet Kidulių pagrindinė mokykla naujuosius mokslo metus pasitiko vėl ženkliai padidėjusi. Nuo rugsėjo pirmosios prijungtas Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyrius. Tradiciškai Šv. Mišias šia proga aukojo Kaimelio parapijos klebonas Zenonas Stepanauskas

Po jų 10 val. mokyklos stadiono lauko estradoje susirinko mokiniai ir mokytojai.

Šventėje apsilankė rajono meras Juozas Bertašius, Kidulių seniūnijos seniūnas Algimantas Stankevičius ir Kidulių bendruomenės pirmininkas Leonidas Mazuras.
Svečiai pasveikino mokinius ir mokytojus. Mokiniai jiems atsidėkojo linksma daina ir gražiu šokiu.

Šiemet mokinukų gretas papildė tik mažas būrelis-8 pirmokėliai, bet auga jiems graži pamaina net 12 priešmokyklinukų.

Mokytojams kantrybės, o mokiniams sėkmės linkėjo mokyklos tarybos pirmininkė Aušra Bružaitienė.

Vėl uždegtas simbolinis mokslo žiburys. Mokytojai ir mokiniai, sudainavę mokyklos dainą, vėl sugrįžo į dažais kvepiančias klases. Prasidėjo dar vieni mokslo metai, atverstas dar vienas mokyklos istorijos puslapis.