Rugsėjo pirmosios šventė

Po šventinių mišių , kurias Kaimelio bažnyčioje aukojo klebonas Zenonas Stepanauskas, Rugsėjo pirmosios skambutis sukvietė į mokyklą 148  mokinius . Su gėlių žiedais rankose rinkosi mažieji priešmokyklinės klasės vaikučiai. Skambant nuotaikingai dainai iš mokyklos reklaminio filmuko, drąsiai, vedami devintokų , atžingsniavo pirmokai. Prie mokyklos vėliavos ryžtingai stojo vyriausi mokyklos mokiniai-devintokai. Nors šiemet ir neturime dešimtosios klasės, bet visų pastangomis pavyko suformuoti devintąją klasę. Turime vilties, kad kitą rugsėjį mokykla vėl sukomplektuos visas dešimt klasių.

Rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo tradiciškai. Nors ir labai nenoriai, bet įsižiebė mokyklos mokslo žiburys. Visą mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė N. Ūsienė. Daug gerų žodžių dėl vadybinio darbo direktorei pasakė rajono tarybos narys R. Karopčikas. Jis kalbėjo, kad ir sunkiomis ekonominėmis sąlygomis Kidulių mokykla sugeba sutaupyti ir savo jėgomis puikiai tvarko mokyklos finansus. Mokykloje suremontuota ir įrengta daug atnaujintų edukacinių aplinkų, sutvarkyta ir aptverta mokyklos aplinka, nutiestas naujas , platus trinkelių takas prie pagrindinio įėjimo, sutvarkyta pagrindinio įėjimo fasadinė pusė.

Kidulių seniūnijos seniūnas J. Valaitis palinkėjo visiems mokiniams ir mokytojams sėkmės ir prisiminė keletą akimirkų iš savo mokyklinių metų , kalbėjo, kad Rugsėjo pirmoji yra šventė kiekvienam žmogui.

Kaip įžanga į naujųjų mokslo pradžią nuskambėjo puiki muzikos mokytojos A. Mičulės patriotiška jaunimo daina. Mokyklos gitaristų ansamblis padainavo optimistinę dainą kantri stiliumi.

Mokyklos mažieji folkloro būrelio nariai padainavo jumoristinę liaudies dainą.

Renginį vedusi mokyklos pavaduotoja ugdymui G. Bartkuvienė kalbėjo, kad mokykloje toliau bus tęsiama akcija „Geriausias mokyklos mokinys“, bus daugiau dėmesio skiriama gabių mokinių ir spec. poreikių mokinių ugdymui pavaduotoja pabrėžė, kad geriausių rezultatų pasieksime tik sutelkę visos mokyklos bendruomenės jėgas bendro tikslo vardan.

Kaip visada, linksmai sudainavę mokyklos dainą, mokiniai išsiskirstė po klases. Nauji mokslo metai Kidulių mokykloje prasidėjo…

Mokinių tarybos pirmininkė D. Flėderytė