Šeimos diena

Gegužės 21 d. Kidulių mokykloje tradiciškai paminėta Šeimos šventė. Kasmet gegužę visa bendruomenė renkasi į šią prasmingą šventę.

Renginio metu koncertavo Kidulių mokyklos auklėtiniai, buvo išsakyta daug gražių žodžių apie tikrąsias šeimos vertybes.

Renginio dalyvius pasveikino atvykę svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase ir rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis. Pasak rajono vadovo, šis suėjimas – prasminga tradicija, puoselėjanti ir išryškinanti tikrąsias vertybes, kurios yra ne tik šeimų gyvavimo pagrindas, bet ir visos visuomenės tvarkingas sugyvenimas.

Mokinių šventinis koncertas suteikė daug gerų emocijų tiek mokytojams, tiek tėvams. Visų švytinčios akys ir gera nuotaika įrodė, kad šventė buvo puiki ir sėkminga, o šeimą reikia branginti ir kasdien pripildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu.