Rajoninis anglų kalbos konkursas „Spelling bee”

Kovo 7 d. Griškabūdžio gimnazijoje dūzgė ne tikros bites, o rajoninio anglų k. tarimo pažodžiui konkurso „Spelling bee” dalyviai. Į pirmą kartą organizuotą Šakių rajone, bet labai plačiai paplitusį ir paprastai virš dešimties milijonų dalyvių sulaukiantį, Amerikoje populiarų konkursą sugužėjo net 43 anglų kalbos entuziastai iš 10 rajono mokyklų. Tarp jų buvo ir mūsų mokykla.

Konkurse dalyvavo 6-8 klasių mokiniai Aironas Buragas, Nojus Mikelionis ir Nedas Rimavičius.

Atskirose grupėse tarp 6,7, ir 8 klasių mokinių vyko gan įnirtingos grumtynės sakant paraidžiui pagal anglišką abėcėlę įvairius žodžius nuo 3 iki 10 raidžių, nenaudojant rašymo priemonės ir popieriaus lapų. Dalyviai džiaugėsi turėję galimybę sudalyvauti „Speling bee” konkurse, kuriame pagerino anglų kalbos tarties ir rašybos įgūdžius bei praplėtė žodyną.

Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai. Po konkurso dalyviai buvo pakviesti ir apsilankė geologijos muziejuje. Atsisveikinant visi mokytojai išreiškė viltį, kad konkursas taps kasmetine tradicija.