Renginiai

Sveikos gyvensenos pamokėlės

Balandžio 12 dieną Kidulių pagrindinėje mokykloje vyko pamokėlės 3-4 klasių moksleiviams, kurių metu buvo kalbama apie sveikos, subalansuotos mitybos svarbą ir įtaką sveikatai. Taip pat buvo kalbama apie sveiko maisto piramidę. Vaikai kartu su soc. pedagoge Sonata Lazdauskiene ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Jurgita Kairyte – Daniūniene mokėsi kaip pasirinkti tinkamą ir sveiką maistą, taip pat prisiminė, kad sveikos mitybos rekomendacijos ypač gerai atsispindi maisto pasirinkimo piramidėje, kas sudaro jos pagrindą, kokių produktų rekomenduojama valgyti daugiausiai, o kurių reikėtų vengti.

Mokiniai diskutavo ką jie valgo, ar laikosi mitybos rėžimo, ar pusryčiauja, kada vakarieniauja. Taip pat atliko užduotis, susijusias su mityba: sprendė testus. Kiekvieno testo atsakymai į klausymus buvo aiškinami ir aptariami. Kad vaikučiai geriau įsisavintų žinias buvo atliekamos ir praktinės užduotys: moksleiviai gamino vaisių mišrainę, kurią po to patys ragavo. Po pamokėlių vaikams buvo išdalinti skirtukai knygoms, su juose pavaizduota sveikos mitybos piramide ir trumpomis mitybos rekomendacijomis.

Tokiomis pamokomis yra skatinamas mokinio domėjimasis sveika gyvensena, įsijungdami į aktyvią veiklą jie patys daugiau sužino ir įsimena.

Akimirkos iš renginio:

[justified_image_grid]