Tarptautinė žemės diena

Ši diena minima visame pasaulyje, bet kurioje vietoje. Kidulių pagrindinėje mokykloje kovo 20 d. ši šventė šventė taip pat buvo minima. Po 6 pamokų Aktų salėje rinkosi mokiniai ir mokytojai. Šventės minėjimą buvo parengusi geografijos mokytoja. Šventė buvo minima įvairiais darbais ir užduotėlėm.

Žinoma užduotyse dalyvavo mokiniai, taip pat buvo padarę gražius 2 darbus.
1. Paukščiukams inkilėliai.
2. Iš atliekų pagaminti daiktai arba rūbai.

Vyko rungtys, kuriose noriai dalyvavo po 4 išrinktus mokinius iš 5-10 klasių. Užduotys buvo įdomios ir norint jas atlikti kuo geriau, reikėjo dar pasukti galvą.
Stengėsi visi kas galėjo. Žinoma rungtyse buvo skelbiami nugalėtojai, vaikus vertino garbinga komisija.
Nugalėtojais tapo 6 klasės mokiniai, likusiems jog nenusiviltų buvo įteiktos prizinės dovanėlės.
Šventė praėjo puikiai. Visi buvo linksmi ir patenkinti. Galima tik pasidžiaugti, jog minima tokia svarbi diena, nes planetą po truputį niokojam patys – mes žmonės …