Tarptautinės Mokytojų dienos šventė

Spalio 5 dieną – Tarptautinę mokytojų dieną – mūsų mokykla  pasitiko kitaip.

Rytą kiekvienas mokytojas gavo emblemą, atspindinčią  jo mokomą dalyką. Mokytojų kambaryje laukė saldus juodųjų serbentų pyragas nuo mokinių tarybos. Taip pat mokinių taryba sumanė pakeisti pirmąją pamoką, kad būtų įdomiau, linksmiau ir mokiniams, ir mokytojams. Taigi, pavyzdžiui, lietuvių kalbos mokytoja organizavo technologijų pamoką, vokiečių kalbos – lietuvių kalbos ir t. t. Likusios pamokos vyko įprastai.

Kita šventės dalis persikėlė į Kidulių dvarą. Iš pradžių mokytojus pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Bartkuvienė, o vėliau – ir patys mokiniai. Šventiniame renginyje dalyvavo Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja I. Šeflerienė. Ji įteikė Šakių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Elvydo Pauliukėno Padėkos raštus lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Danutei Dimaitienei, vyresniajai tikybos mokytojai Sigitai Norkienei, pradinių klasių vyresniajai mokytojai Violetai Antanaitienei. Mokyklos direktoriaus Roberto Sako Padėkos raštais apdovanotos vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Jolita Valavičienė ir socialinė pedagogė Sonata Lazdauskienė. Mokytojus sveikino Kidulių seniūnijos seniūnas Mindaugas Mykolaitis.

Po sveikinimų ir linkėjimų koncertavo Kidulių dvaro gyvo garso grupė, vadovaujama A. Petraičio. Koncertas buvo nepaprastai gražus. Tai Kidulių seniūnijos dovana.

Nedas Rimavičius, kraštotyros būrelio narys