The POWER of YOU(th) Erasmus+ Jaunimo mainų projektas

Spalio 1-9 d. mūsų mokyklos mokiniai Aironas Buragas, Nojus Mikelionis, Klaudijus Išganaitis ir Audrius Lapėnas kartu su anglų k. mokytoja Sandra Baužiene buvo išvykę į Norvegiją. Jie dalyvavo jaunimo mainų projekte Erasmus+ Power of YOU(th) (Jaunimo galia).

Projekto veikla buvo vykdoma netoli mažo Norvegijos miestelio Svarstad. Dalyvavo  60 jaunų žmonių (po 12 dalyvių iš 5 šalių: Lietuvos, Slovakijos, Kroatijos, Turkijos ir Norvegijos).

Dalyviai įgijo daug žinių ir suvokimo apie kitas šalis ir jų kultūras, jiems buvo suteikta galimybė kurti tarptautinių ryšių tinklus ir sustiprinti Europos pilietiškumo ir tapatumo jausmą. Buvo sukurta draugiška aplinka, kurioje dalyviai buvo skatinami veikti kūrybiškai, laisvai išreikšti save, dirbti kartu komandoje ir aktyviai dalyvauti visuose seminaruose, dalintis savo patirtimi projekto temomis, mokytis iš kitų bei lavinti bendravimo ir asmeninio tobulėjimo įgūdžius. Per atviras diskusijas dalyviai buvo skatinami ir kalbėjo apie įvairius bendravimo būdus, kodėl tai svarbu mūsų asmeniniame ir profesiniame gyvenime, kas yra charizma, kaip naudotis bendravimo įgūdžiais socialinėje žiniasklaidoje, kaip valdyti laiką, kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir nusistatyti asmeninius gyvenimo tikslus pagal savo prioritetus.

Mokiniai džiaugiasi dalyvavę šiame projekte, nes įgijo daug naudingų gyvenimiškų žinių ir patirčių bei susipažino iš arčiau su kitomis kultūromis.