Tolerancijos diena

Žodžio Tolerancija reikšmę žino ir mažiausias mūsų mokyklos mokinukas, nes ji minima kiekvienais metais.Apie toleranciją daug kalbama per etikos pamokas, klasių valandėlių metu, bet pati smagiausia dalis, tai simbolinis šios dienos įprasminimas.

Šiemet mūsų mokykla Tolerancijos dieną pasipuošė laivais. Aplink mokinių tarybos didelį laivą, kuris plaukė po tolerancijos vėliava išsirikiavo būriai mažų laivelių, kuriuos išlankstė visi mokyklos mokiniai.Patys mažiausieji nupiešė burlaivius, ant kurių burių užrašė šūkius skirtus Tolerancijos dienai. Tikimės, kad mūsų mokyklos mokiniai gerai išmoko tolerancijos pamokas ir netik tą dieną, bet ir visą laiką mūsų mokyklos laivas plauks po Tolerancijos vėliava.