Tolerancijos diena

Lapkričio mėnesį mokykloje paminėta Tolerancijos diena. Mokinių tarybos nariai sukūrė akcijos simbolį – skėtį, kurį papuošė su nepaprasta išmone rudenine atributika.
Po tolerancijos skėčiu ankstų lapkričio 16-osios rytmetį susibūrė visa mokyklos bendruomenė, kad dar kartą pasikalbėtų apie tolerancijos reikšmę, palinkėtų vieni kitiems pakantumo, gerumo, supratimo ir atjautos.

Per etikos pamokas mokiniai vykdė akciją „Kas gali suburti po skėčiu?“ Po šios akcijos simbolinis skėtis pasipuošė ir mažais popieriniais skėtukais, ant kurių mokiniai surašė mintis apie toleranciją, palinkėjimus vieni kitiems.

Kadangi tolerancijos diena sutapo su Šv. Martyno diena, po skėčiu įsižiebė dar ir mokinių sukurti žibintai.

Šviesos, supratimo ir darnos mokiniams ir mokytojams linkėjo ir šios akcijos koordinatorė mokykloje direktorės pavaduotoja Gražina Bartkuvienė.