Tolerancijos diena

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet lapkričio 16 dieną, Kidulių pagrindinėje mokykloje pažymėta Tolerancijos diena.

Vyresnių klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Džiuljetos Pečiūnaitytės, pagamino Tolerancijos apyrankes. Jomis pasidalino su visų klasių mokiniais ir mokytojais.

Žodžio Tolerancija reikšmę žino visi mokyklos mokiniai. Ta tema dažnai kalbama per etikos ir tikybos pamokas. Visi žino, kad lengva būti tokiu kaip visi, bet reikia drąsos būti kitokiam, nes dažnas bijo aplinkinių reakcijos, nes dar ne visi sugeba priimti žmogų, tokį, koks jis yra.

Tolerancijos dieną mokykloje buvo surengta ir mokinių piešinių parodėlė Tolerancijos saulė.

Norisi tikėti, kad dažniau vienas kitam dovanosime šypseną ir gerą žodį ir tapsime pakantesni, linksmesni, draugiškesni.