Renginiai

TRIKKE užsiėmimai Kidulių pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 5 d. į Kidulių pagrindinę mokyklą atkeliavo unikalus žmogaus jėga varomas triratis, kuris buvo sukurtas pagal patentuotą technologiją. Juo, žmogaus judesių dėka, be grandinės ir pedalų, neliečiant kojomis žemės galima efektingai mankštintis ir išvystyti 25 km/val greitį!

TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną. Kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos ir korpusas intensyviai varo triratį į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą. Tai iš tiesų puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.

Tyrimai Europoje ir JAV parodė, kad riedant Trikke galima sudeginti 1000 kalorijų per valandą ir, kad taisyklingas šio triračio naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis.

Mokiniai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Trikke privalumais. Užsiėmimus 1-8 klasių mokiniams vedė Laimontas Rakauskas. Be to, šiuo triračiu galima riedėti beveik ištisus metus, kol nėra sniego (dviračių takais, gatvėmis, parkuose), o nepalankiu oru puikiai tinka sporto salės.

Visuomenės sveikatos specialistė J. Kairytė-Daniūnienė

Lapkričio 23-27 d.
Kidulių pagrindinės mokyklos ikimokyklinis, priešmokyklinis, 1-4 ir 5-10 klasių mokinių ugdymas vyks NUOTOLINIU BŪDU
Daugiau informacijos rasite čia