Šv. Martyno diena mūsų mokykloje

Lapkričio 11- šv. Martyno diena ir paskutinė rudens šventė. Kadangi ši diena Lietuvoje šiek tiek primiršta, nors ir  turinti gilias tradicijas, o  Vokietijoje ir šiandien ypatingai gražiai švenčiama uždegant žibintus, nusprendėme atgaivinti ją mūsų mokykloje. Tamsų antradienio rytą uždegėme mokinių padarytus žibintus, prisimindami Šv. Martyno- vargšų globėjo gerus darbus bei klausėmės lietuvių  ir vokiečių kalbų mokytojų pasakojimo apie šios dienos prasmę. Penktų ir ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje vokiečių k. ir muzikos pamokoje ” Šv. Martyno diena Vokietijoje ir Lietuvoje”.

Taip jau sutapo, kad norėdami įprasminti šią gerumo dieną, prisijungėme ir prie akcijos ” Pyrago diena” bei per ilgąją pertrauką pakvietėme visus mokytojus ir mokinius ragauti  pačių iškeptų pyragų už simbolinę kainą. Surinktus pinigėlius paaukojome svetainėje aukok.lt.