Vasario 16-osios minėjimas mokykloje

Vasario 15 d. Kidulių pagrindinės mokyklos salėje vyko šventinis minėjimas-koncertas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Pranešimą parengė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Bartkuvienė ir grupė aštuntokų. Ekrane buvo demonstruojamos
skaidrės, kurias parengė mokyklos programuotojas.

Susirinkusius pasveikino Kidulių seniūnijos seniūnas Algirdas Stankevičius ir Kidulių pagrindinės mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė. Įkvepiančią kalbą pasakė Kaimelio parapijos klebonas Zenonas Stepanauskas. Mokyklos mokinių vokalinis ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Aušros Mičulės, padainavo keletą patriotinių dainų. Vieną iš jų sukūrė 7 kl. mokinė Justė Godaitė. Kidulių seniūnijos kaimo kapela ir dainininkai, vadovaujami Birutės Bosienės, padovanojo visiems nuotaikingą šventinį koncertą. Šventinis minėjimas pažadino susirinkusiųjų patriotinius jausmus ir padovanojo daug gražių akimirkų.

Renginio organizatoriai Kidulių pagrindinė mokykla ir Kidulių seniūnija.