Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Prieš paskutinę kovo savaitę 14-20 dienomis „Vaikų linija“ kvietė dalyvauti ir palaikyti „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Iniciatyva „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ siekia suburti vaikus ir suaugusius bendram darbui – skirtingos organizacijos kviečiamos rengti įvairias veiklas, skirtas pristatyti gerąją patyčių prevencijos patirtį ir efektyvius darbo su patyčiomis metodus.

Šiais metais „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ dalyviais buvo ir mūsų mokyklos bendruomenė, kuri palaikė gyvenimo be patyčių idėją. Veiksmo savaitės metu buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai.

Prieš veiksmo savaitės renginius mokyklos informatikos mokytoja Irma Žilaitienė atliko apklausą apie patyčias, kurios analizė pirmadienį pristatyta mokyklos bendruomenei.

Soc. pedagogė Sonata Lazdauskienė

Anketinės apklausos rezultatai 2016 m.