Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse

Goethe’s institutas tęsia sėkmingą projektą „Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse“.

Daugiau nei 1000 Lietuvos vaikų iš 50-ių vaikų darželių ir pradinių mokyklų susižavėję mokosi vokiečių kalbos su savo draugu Kiškučiu Hansu. Šis projektas, startavęs 2010 metų rugsėjį, sėkmingai tęsiamas. O šiais metais projekte pakviesta dalyvauti ir Kidulių pagrindinė mokykla. Motyvacinė programa „Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse“ sukurta remiantis naujausiais ankstyvojo užsienio kalbų mokymo tyrimais.

Programa Hans Hase paremta natūraliu vaikų domėjimusi viskuo, kas nauja. Užsienio kalbos jie mokosi panašiai kaip ir gimtosios: klausydamiesi, žiūrėdami ir atlikdami (kalbinius) veiksmus. Vaikai žaidžia, dainuoja, šoka, rimuoja, daro darbelius, ir dar daug kitų dalykų.

Kiškis Hansas dalyvauja visose veiklose ir stengiasi, kad vaikams būtų smagu mokytis. Taip išugdoma palanki nuostata užsienio kalbos atžvilgiu, kuri padeda tvirtus pagrindus tolesniam ir motyvuotam gilinimuisi į kalbas.