Žemės diena

Kovo 14-21 dienomis Kidulių pagrindinėje mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos Žemės dienai. Visą savaitę 5-10 klasių mokiniai dalyvavo veiklose: piešė plakatus, gamino plakatus iš antrinių žaliavų, rašė palinkėjimus Žemei.

Kovo 21 d. vyko netradicinė diena. Vykome į lietuviškąją Šveicariją- Sudargo piliakalnius. Aplankėme ir įveikėme visus 5! Labai dėkojame Sudargo bibliotekininkei Valerijai už įdomų pasakojimą – buvome sužavėti. Vėliau mėgavomės arbata, sumuštiniais, keptais zefyrais. Dailės mokytoja buvo paruošusi užduotį “ Makro fotografija”, kurią mokiniai atliko gamtoje.

Gamta mums padovanojo nuostabią saulėtą dieną – už ką tariame AČIŪ! Pavargę, bet sotūs ir laimingi grįžome namo. Ačiū Sudargo seniūnei, mokytojams, mokiniams, vairuotojams už puikiai praleistą dieną ❤️.