Europos kalbų diena

2009 m.rugsėjo 25 d. mokykloje organizavome renginį, skirtą Europos kalbų dienai. Tą dieną mokykloje buvo iškabinti plakatai su Europos šalių žemėlapiais, mokinių piešiniai bei įvairūs atvirukai.

Kartu su bibliotekininke V. Murauskiene paruošta paroda „žymiausi vaikų užsienio rašytojai“ mokiniai dalyvavo paskaitoje apie rašytojus.po penkių pamokų susirinkome mažojoje mokyklos salėje į integruotą kalbų pamoką.

Šiais metais mokiniai paruošė namų darbus: trumpas situacijas ir jas suvaidino vokiečių kalba (7kl., ir 6kl.), dainavo dainą anglų kalba 5 kl., sakė lietuvių liaudies patarles ir minė mįsles (5,6,7,8,10 kl.) renginį vedė ir užduotis kūrė vokiečių k. mokytoja J. Valavičienė ir lietuvių k. mokytoja D. Dimaitienė. Mokiniai minė lietuvių mįsles, sakė patarles, mokėsi ženklų kalbos, atsakinėjo į klausimus apie Europos sąjungos kalbas. Dalyviai buvo apdovanoti pagyrimo raštais.

Vokiečių k. mokytoja J.Valavičienė