Informacija apie Microsoft 365

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su bendrovėmis „Microsoft Lietuva“ ir „Squalio Lietuva“ užtikrino, kad Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos mokytojai bei mokiniai turėtų galimybę naudotis „Microsoft 365 A3“ programų paketu. Programų paketą sudaro „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „OneDrive“, „OneNote“, „Outlook“ programos – visas jas moksleiviai ir mokytojai nemokamai gali įsidiegti penkiuose asmeniniuose įrenginiuose: planšetiniame, įprastame kompiuteryje ar išmaniajame telefone.

Projekto partnerė – programinės įrangos įmonė „Squalio Lietuva“ rūpinasi visų programinės įrangos įrankių naudotojų paskyrų konfigūravimu. Sukurtos visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir mokinių paskyros, prie jų prisijungti gali kiekvienas mokymo proceso dalyvis.
Mokiniai prieigą prie platformos turės iki pat mokslų baigimo – baigus mokyklą, visa mokinio informacija sunaikinama. Kiekvienas naujas mokyklos mokinys ar į mokyklą atėjęs dirbti mokytojas automatiškai turės savo vartotojo paskyrą bei galimybę naudotis „Microsoft 365 A3“ programinės įrangos paketo įrankiais.

Pastaba:

Kidulių pagrindinė mokykla nekontroliuoja ir nėra atsakinga už tai, kokius vartotojų duomenis renka ir/ar kaupia Microsoft, Squallio, emokykla.lt sistema.

Prisijungimas prie M365 pagal instrukciją

Naršyklėje atsidarius https://portal.office.com nuorodą ir ten suvedus prisijungimo duomenis pateksite į Microsoft vartotojo paskyrą.

Mokinio prisijungimo vardas

Mokinio prisijungimo vardo generavimui buvo pasirinktas šis formatas:

pirmos trys vardo raidės+pirmos penkios pavardės raidės + paskutiniai 4 mokinio AsmensID skaičiai @emokykla.lt

Pvz.: Jei mokinys Vardas Pavardenis su mokinio numeriu 1234567 – jo vartotojo vardas bus “VarPavar4567@emokykla.lt” (nenaudojamos raidės ĄČĘĮŽ. Pakeistos į ACEIZ.)

Mokinio pradinis slaptažodis

Pradinis prisijungimo slaptažodis (kuris bus paprašytas pasikeisti pirmojo prisijungimo metu) sugeneruotas pagal tokią formulę:

Slapta.+Mokinio AsmensID

Pvz.: jei mokinys Vardas Pavardenis su mokinio numeriu 1234567 – jo pradinis slaptažodis būtų “Slapta.1234567”

Mokinio AsmensID gali pateikti mokyklos administracija.

Mokytojo prisijungimo vardas

Mokytojo prisijungimo vardo generavimui buvo pasirinktas šis formatas:

pirmos dvi vardo raidės+pirmos penkios pavardės raidės + paskutiniai 4 mokytojo AsmensID skaičiai @emokykla.lt

Pvz.: Jei mokytojas Vardas Pavardenis su numeriu 1234567 – jo vartotojo vardas bus “VaPavar4567@emokykla.lt” (nenaudojamos raidės ĄČĘĮŽ. Pakeistos į ACEIZ.)

Mokytojo pradinis slaptažodis

Slapta.+AsmensIDAsmensID

Pvz.: jei mokytojas Vardas Pavardenis su numeriu 1234567 – jo pradinis slaptažodis būtų “Slapta.12345671234567”

Prisijungimo instrukcija atsisiuntimui čia