Išvykos

Jaunieji miško bičiuliai

Jurbarko urėdijos Montvilių girininkijos girininko pavaduotojas Kęstutis Lazdauskas pirmos klasės mokinius ir mokytoją pakvietė dalyvauti Jaunųjų miško bičiulių veikloje. Pirmaklasiai su malonumu sutiko dalyvauti.

Sausio 20 d. buvome pakviesti į Raudonėje vykusį Jaunųjų miško bičiulių sambūrio susitikimą.Šventė prasidėjo nuotaikingu Kauno lėlių dramos teatro spektakliu „Trys paršiukai”.Renginyje mums iškilmingai buvo įteikti miško bičiulių pažymėjimai, ženkliukai, vėliava. Susipažinome su sambūrio veikla, išklausėme kitų dalyvių veiklos ataskaitas.

Antroji susitikimo dalis vyko miške. Miškininkai mokė kaip sukalti ėdžias, pašerti žvėrelius. Vyko ir viktorina, kurios metu dalyviai atsakinėjo į klausimus, o teisingai atsakiusieji laimėjo prizus. Šventė baigėsi prei beržo kepant dešreles ir vaišinantis karšta arbata.