Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas

Kovo 20 d. Kidulių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į Sudargo piliakalnius. Renginys skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Atvykus į Sudargą mus pasitiko Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė ir bibliotekos vedėja Valerija Endriukaitienė.

Visiems mokiniams ir mokytojams padovanojo Sudargo moterų klubo „Spalvoti vakarai” pasiūtus daugkartinio naudojimo maišelius. Apdovanoti ir su geriausiais linkėjimais patraukėme link nuostabiųjų piliakalnių. Įveikėme nemažą atstumą. Vėliau mėgavomės arbata, sumuštiniais, kepėme dešreles. Mokiniai ieškojo pavasario užuominų ir tikrai surado ir užfiksavo nuotraukose.

Gamta mums padovanojo nuostabią saulėtą dieną – už ką tariame AČIŪ !

Pavargę, bet laimingi grįžome namo. Ačiū Sudargo seniūnei, bibliotekininkei, mokytojams, mokiniams, vairuotojams už puikiai praleistą dieną ❤️

Ech, graži ta mūsų Žemė ❤️ Saugokim ir branginkim ją.