Paskaita tėvams

Vasario 25 dieną į mokyklą rinkosi tėvai pakalbėti ir padiskutuoti apie vaikų ateitį jų būsimą karjerą. Kokios charakterio savybės, polinkiai gali lemti vaiko ateitį gražiai pokalbį vedė Gelgaudiškio „Šaltinio”specialiojo ugdymo centro lektorės: spec. auklėtoja metodininkė psichologė Dalia Kasperavičienė, specialioji pedagogė Jūratė Žilinskienė ir specialioji pedagogė metodininkė Rasa Misevičienė.

Apie moksleivių galimybes jų gabumus, apie sąlygas mokykloje susipažinti su įvairiom profesijom kalbėjo mokyklos direktorė N. Ūsienė, pavaduotoja ugdymui G. Bartkuvienė, karjeros koordinatorė I. Pranskaitienė.
Susirinkimo dalyviai atidžiai klausėsi lektorių, dalyvavo testų sprendime, domėjosi būsimomis ateityje perspektyviomis profesijomis.

N.Ūsienė