Piešinių ir darbelių paroda

Mažos rankelės gali padaryti didelius darbus, o mažose galvelėse slypi begalė fantazijos .Tai įrodė 0-4 klasių mokinukai, kurie surengė darbelių ir piešinių parodą “Rudenėlio turtai“.

Mažieji nustebino originaliomis idėjomis. Daržovės virto įdomiomis būtybėmis, svajonių laivais, netgi mašinomis…

Labai traukė akį savo originalumu priešmokyklinės klasės M. Česnako. M. Didžbalio ir E. Valavičiūtės darbeliai.

Labai  įdomūs buvo ir 1 klasės mokinių N. Mikelionio, A. Puraitės ir J. Kasperavičiaus darbai.

Nebuvo galima nepastebėti ir 2 klsės mokinių E. Sinkutės, T. Piliučio darbelių.

Neatsiliko ir 3 klasės mokinukai V. AudiejūtėA. Jasevičiūtė, S. Mažrimaitė.

Ketvirtokai K. Lukoševičiūtė, M. Širkevičius, G. Teresevičiūtė, A. Bezuglovas, N.Bataitis taip pat visus nustebino savo labai kūrybiškais darbeliais.

Pradinukai kvietė ir į  piešinių parodą. Piešinukai žavėjo įvairia atlikimo technika, spalvomis, tematika.

Visos klasės buvo apdovanotos padėkos diplomais, mokinukai asmeniškai mažais suveenyrais.

Mes labai džiaugiamės šia paroda ir laukiame naujų.