Rugsėjo 1 šventė Kidulių pagrindinėje mokykloje

Šiemet Rugsėjo pirmosios skambutis į mokyklą sukvietė 154 mokinius. Mokiniai ir mokytojai džiaugiasi, kad mokykloje sukomplektuotos visos 10 klasių ir mišri ikimokyklinė-priešmokyklinė grupė. 28 mokyklos pedagogai mokinius pasitiko atnaujintose ir praturtėjusiose klasėse, pilnai suremontuotoje sporto salėje. Svetingai užeiti kviečia ir platus trinkelių takas prie mokyklos įėjimo iš kiemo pusės.

Gal todėl ir ši rugsėjo pirmoji buvo turininga šventė. Mokslo metų pradžios šventėje apsilankė seimo narys Mindaugas Bastys, seimo nario padėjėja, rajono tarybos narė Ramutė Bastienė, Kidulių parapijos klebonas Zenonas Stepanauskas ir mokyklos tarybos pirmininkė Aušra Bružaitienė.

Po iškilmingo valstybės vėliavos pakėlimo prie mokyklos pastato, buvo įžiebtas simbolinis mokslo žiburys, mokinius ir mokytojus pasveikino mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė ir svečiai.

Mažieji pirmokėliai drąsiai deklamavo eilėraščius, vyresnieji mokiniai dovanojo svečiams keletą nuotaikingų dainų. Vėliau visi draugiškai sudainavo mokyklos dainą ir išsiskirstė į klases, kur auklėtojai vedė savo pirmąsias pamokas.

Mokslo metai prasidėjo. Te būna jie sėkmingi, turiningi ir daug žadantys ir mokytojams, ir mokiniams, ir visai mokyklos bendruomenei.